Rüya Gibi Bir Tatil Geçirdik

Biges’in yıllardan beri yürüttüğü ve gerçek anlamda gelenekselleşen yaz tatili organizasyonu bu yıl yine MagicLife Water World Belek’te 10-16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Magic Life Tatili

Single odanın hiç olmadığı organizasyonda odaların büyük bir bölümünün aile odası olması Biges Ailesi'nin her geçen gün genişlediğinin kanıtı oldu.

 
Magic Life Tatili

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı geleneksel Biges yaz organizasyonunda tatilin keyfini aileleri ile geçiren çözüm ortaklarımız farklı etkinlikler ve turnuvalarda buluşup özellikle ailemize yeni katılım sağlayan çözüm ortaklarımız ile kaynaşma ve dostluklar kurma fırsatı buldular.

 
Magic Life Tatili

Biz birlikte güçlüyüz, katılım sağlayan tüm çözüm ortaklarımızın dinlendiğini, güzel anılar ile ayrıldığını düşünüyor önümüzdeki yılda daha fazla çözüm ortağımızın tatil planlarını bizimle yapmalarını umuyoruz.

Buluşmalarımız devam ediyor.

Şimdi işe dönme zamanı Temmuz ayında Ankara, Konya, İzmir, Bursa olmak üzere dört farklı şehirde düzenleyeceğimiz genele açık "Akıllı Güvenlik Teknolojileri" seminerlerinde buluşarak geliştirdiğimiz yenilik ve teknolojileri sizler ile buluşturmak için yola çıkıyoruz.

Bölgenize yakın seminere aşağıda butona tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
Not: Seminerler yemekli organize edileceğinden aksaklık yaşanmaması için katılımcıların kayıtlarını önceden yaptırmalarını rica ediyoruz.

Magic Life Tatili